V košíku nejsou žádné produkty
Domů O nás Kontakt Obchodní podmínky Reklamace zboží Montáž

O NÁS

Nejsme pouhý internetový obchod !!! Specializujeme se na montáž vestavěných navigací do vozů BMW, Mercedes, Volkswagen, Škoda a dalších evropských, japonských, korejských a amerických značek automobilů. Máme navigace určené i pro majitele karavanů a obytných vozů.

Nabízíme poměrně široký sortiment komerčních i nekomerčních auto-hifi výrobců za zajímavé ceny pocházejících výhradně z oficiální CZ distribuce (nepodporujeme a bojujeme proti tzv. šedému dovozu zboží). Našim zákazníkům tak můžeme zaručit kompletní technickou podporu, záruční i pozáruční servis.

Samozřejmostí u nás je také kompletní montáž a předvedení zakoupeného zboží. Instalace provádíme v Brně a Praze (více o podmínkách, rozsahu a ceně montáží se dočtete v sekci MONTÁŽE).

Nesnažíme se být největší, naším cílem je udržet si nastavenou kvalitu a individuální přístup ke každému zákazníkovi. Jsme si vědomi, že je opravdu velmi těžké se správně zorientovat na současném autohifi trhu a vybrat si ty správné komponenty. Naše znalosti a zkušenosti vám s výběrem maximálně pomohou a výběr co nejvíce ulehčí. Pro zákazníky máme připravené věrnostní VIP ceny na zboží a individuální slevy na různé sestavy ozvučení. Nebojte se tak o slevu říci! Rádi vám připravíme individuální cenovou nabídku šitou přímo na míru.

Na základě vašich požadavků vám sestavíme komponenty, které budou přesně vyhovovat vašim požadavkům a potřebám. Pokud si ale budete chtít výrobek či sestavu vybrat sami, naleznete na našich stránkách články, které se vám pokusí poradit na co by jste se měli zaměřit a proč a u každého produktu vám navíc ještě pomůže malá nápovědka otazníčkem, který uvedený parametr objasní. Věříme, že naši snahu oceníte a budete se k nám rádi vracet .... :-)

OzvucAuto.cz - Jiří Zich | Bystřinova 20, 612 00 Brno | info@ozvucauto.cz | +420 608 979 799